lego Dom opieki dla osób starszych Nestor
Turnusy Rehabilitacyjne

Jesteśmy placówką medyczną wyspecjalizowaną w rehabilitacji Pacjentów Neurologicznych, Pacjentów po zabiegach ortopedycznych, operacjach, ale też zajmujemy się rehabilitacją i aktywizacją Osób Starszych. Osób z Otępieniem Starczym nieokreślonym, z Demencją, z Chorobą Alzheimer czy Parkinson

Cena z rehabilitacją: od 15 000,00 zł / 4 tygodnie

Program neurologiczny

Program Neurologiczny

Program dedykowany jest Pacjentom Neurologicznym, po przebytym udarze, wylewie czy też operacji mózgu, oraz osobom które pragną utrzymać swoje ciało i umysł w dobrej kondycji.

Program ortopedyczny

Program Ortopedyczny

Program usprawniający ruch dla każdego, ale najczęściej wybierany przez Pacjentów po operacjach ortopedycznych (endoproteza) lub operacjach kręgosłupa (dyskopatia).

Rehabilitacja po covid 19

Rehabilitacja po Covid 19

Program dedykowany ”Ozdrowieńcom”, oraz osobom, które chcą poprawić swoją sprawność fizyczną. Celem programu jest poprawa wentylacji płuc, oraz zwiększenie możliwości wysiłku.

Udar, wylew, tętniak

Udar, wylew, tętniak

Program dedykowany Pacjentom Neurologicznym, po udarze, wylewie, czy też po operacji pękniętego tętniaka. Wybierany przez Rodziny Pacjentów, wypisywanych ze szpitala.

Endoproteza, kręgosłup

Endoproteza, kręgosłup

Program Ortopedyczny, wybierany przez Pacjentów po operacjach ortopedycznych, ale też tych, którzy chcą się intensywniej usprawnić po dłuższym leżeniu, po chorobie, także po Covid 19.

Rehabilitacja po śpiączce

Intensywny Program Neurologiczny dla stabilnych Pacjentów wybudzonych, po śpiączce.
Wybierany jest między innymi przez rodziny osób, po różnego rodzaju nieszczęśliwych wypadkach.