logo Szwejer
Prywatny Dom Seniora

DOM OPIEKI WARSZAWA - NESTOR

Dom Opieki Nestor to ośrodek opiekuńczo – rehabilitacyjny zlokalizowany w dzielnicy Mokotów miasta Warszawa. Całodobowa placówka zapewnia opiekę osobom starszym, ale również w każdym wieku. Pomagamy osobom z różnymi schorzeniami neurologicznymi, schorzeniami ortopedycznymi oraz po urazach i zabiegach operacyjnych. Prywatny dom seniora Nestor jest ośrodkiem specjalistycznym, przyjaznym dla osób niepełnosprawnych, pozbawionym barier architektonicznych! Ten dom spokojnej starości wyposażony jest również w windy oraz system przywoławczy. Oferujemy Państwu przyjazne, bezpieczne centrum rehabilitacji leczniczej i wymierne efekty naszej codziennej pracy. Rehabilitacja osób starszych w komfortowych warunkach na najwyższym poziomie zaangażowania wysoko wykwalifikowanego personelu. Kierujemy się zasadą zrównoważonego rozwoju, gdzie dbając o etykę pracy naszych pracowników dbamy o komfort życia naszych Podopiecznych. Nasz personel to osoby pracujące z pasją i zaangażowaniem, chcący nieść pomoc innym i kierujący się dobrem Pensjonariuszy.

Zapewniamy całodobową opiekę osobom, które ze względu na wiek lub stan zdrowia, nie mogą mieszkać same, a rodzina nie jest w stanie zapewnić im wymaganej opieki.

Cena z rehabilitacją: od 15 000,00 zł / 4 tygodnie

REHABILITACJA SENIORÓW

Program Opiekun z opieką 24h

To Program Senioralny z pełną całodobową opieką. Nie zawiera rehabilitacji, gdyż zazwyczaj nie jest ona zalecana przez prowadzącego lekarza lub Pacjent z powodów zdrowotnych nie może w niej uczestniczyć.

Wybierany przez Rodziny Osób Starszych, chorujących na Chorobę Parkinsona, Chorobę Alzheimera – czyli osób wymagających stałej opieki.

Program Opiekun z opieką 24h
i rehabilitacją

To Program Senioralny z pełną całodobową opieką, ale i aktywizującą rehabilitacją.

Wybierany przez Rodziny Osób Starszych, chorujących na Chorobę Parkinsona, Chorobę Alzheimera – czyli osób wymagających stałej opieki, ale takich, którym stan zdrowia pozwala uczestniczyć w odpowiednio dobranych zajęciach.

Rodzino odpocznij

Nasza oferta skierowana jest do Opiekunów, którzy mają poczucie braku sił, są wypalone, nadmiernie obciążone, potrzebują odpoczynku i chwili oddechu dla siebie.

Opieka paliatywna

Zapewniamy opiekę osobom
w zaawansowanym, nieuleczalnym stadium choroby. Dbamy o zaspokojenie ich potrzeb fizycznych, psychicznych,
oraz duchowych.

DOM SENIORA - SPOKOJNEJ STAROŚCI

Poprzez pobyt placówce dom seniora Nestor w mieście Warszawa, chcemy dać naszym Podopiecznym możliwość odzyskania jak największej sprawności ruchowej oraz intelektualnej. Naszym celem jest podnieść poziom samodzielności poprzez codzienną rehabilitację i pracę z nimi, a w efekcie podnieść ich komfort życia. Ośrodek rehabilitacji i prywatny dom opieki NESTOR to bezpieczne miejsce, gdzie każdy z Podopiecznych może czuć się równie ważny i zaopiekowany. Stosujemy najwyższe środki bezpieczeństwa epidemiologicznego w ścisłej współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Warszawie.

Nasz dom spokojnej starości oferuje troskliwą całodobową opiekę oraz intensywną rehabilitację osobom po urazach, zabiegach operacyjnych, niepełnosprawnym, przewlekle chorym i w podeszłym wieku. Codzienna obecność pielęgniarek, fizjoterapeutów, oraz nadzór lekarza umożliwia regularną specjalistyczną i troskliwą opiekę oraz rehabilitację Pensjonariuszy.

REHABILITACJA DLA OSÓB STARSZYCH

Stosowana przez dom opieki rehabilitacja osób starszych i fizjoterapia seniorów adresowane są również do wszystkich grup wiekowych. Ćwiczenia są indywidualnie dostosowane do rodzaju schorzeń, urazów oraz wieku Pensjonariusza. Każdy Pacjent po przybyciu do naszej placówki jest badany i kwalifikowany przez naszego lekarza. Rehabilitacja i rodzaj zabiegu jest przygotowywany indywidualnie. Nasi Pensjonariusze mogą korzystać z następujących zabiegów rehabilitacyjnych: pole magnetyczne, tor do nauki chodzenia, tablica do ćwiczeń manualnych, ćwiczenia w odciążeniu, elektroterapia, ultradźwięki, laseroterapia, fala uderzeniowa i hydroterapia.

Zobacz także: punkt pobrań krwi Warszawa

dom opieki Warszawa

PRYWATNY DOM OPIEKI FAQ

Jakie terapie świadczy dom opieki seniora Nestor?

Nasza rehabilitacja zawiera terapie takie jak: pole magnetyczne, tor do nauki chodzenia, tablica do ćwiczeń manualnych, ćwiczenia w odciążeniu, elektroterapia, ultradźwięki, laseroterapia, odtruwanie, fala uderzeniowa i hydroterapia.

Gdzie znajduje się dom seniora Nestor?

Nestor to prywatny ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny położony w cichym zakątku miasta Warszawa, w dzielnicy Mokotów pod adresem: Bobrowiecka 9. Szczegółowa mapa dostępna jest w zakładce kontakt.

Jakich pacjentów obsługuje dom spokojnej starości?

Oferujemy całodobową profesjonalną i kompleksową opiekę osobom w każdym wieku, z różnymi schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi, a także po urazach i operacjach. Zajmujemy się rehabilitacją i aktywizacją osób starszych. Osoby z nieokreśloną otępieniem starczym, otępieniem, chorobą Alzheimera lub Parkinsona. Nasza specjalizacja to również opieka paliatywna.

Jakie udogodnienia oferuje dom opieki Nestor?

Dom opieki Warszawa oferuje komfortowe pokoje jedno lub dwuosobowe z łazienką. Podczas pobytu w ośrodku pensjonariusze otrzymują sterowane elektronicznie łóżka ortopedyczne, materace do leczenia odleżyn, a na każdym łóżku znajduje się indywidualny system przywołania. W każdym pokoju znajduje się telewizor, a pensjonariusze mają dostęp do przestronnego zielonego tarasu.

5/5 - (3 votes)