lego Dom opieki dla osób starszych Nestor
O nas

Nestor to ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny położony w cichym zakątku warszawskiego Mokotowa

Zapewniamy całodobowo profesjonalną i kompleksową opiekę osobom w każdym wieku, z różnymi schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi, jak również po urazach i zabiegach operacyjnych. 

Zajmujemy się rehabilitacją i aktywizacją Osób Starszych. Osób z Otępieniem Starczym nieokreślonym, z Demencją, z Chorobą Alzheimer’a czy Parkinson’a.

Mamy bardzo duże doświadczenie, wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, oddanych Opiekunów Medycznych. Starsi Pacjenci, mający kłopoty z poruszaniem się, nie tylko związanym z wiekiem, ale też będący po wypadkach losowych lub chorobach mogą liczyć na naszą pomoc. 

Do każdego Pacjenta podchodzimy  indywidualnie, ćwiczenia, zabiegi są pod nadzorem dedykowanego Fizjoterapeuty i dobrane po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną Pacjenta i wszystkimi zaleceniami lekarskimi, w tym także kwestią diety.

Trzeba wspomnieć o Pacjentach przewlekle chorych, którym lekarz nie zaleca już rehabilitacji, tylko spokój 
i najlepszą całodobową opiekę, Takim Pacjentem zajmiemy się jak członkiem własnej rodziny.

Dom opieki seniora Warszawa dysponuje jedno lub dwu osobowymi, przytulnymi pokojami z łazienką. Pacjenci otrzymują na czas pobytu łózka ortopedyczne sterowane elektrycznie, materace przeciw odleżynom a przy każdym łóżku jest indywidualny system przywoławczy do konkretnego Pacjenta. W każdym pokoju jest TV, a pacjenci mogą korzystać z przestronnego, zielonego tarasu.

Budynek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

 
łóżko
łazienka
korytarz
Taras